top of page

Služby

Nezávazná osobní schůzka

 

Úspěšný prodej nemovitosti není snadnou záležitostí, je závislý na profesionalitě a odbornosti makléře. V mnoha případech je takový prodej citovou záležitostí vlastníků, proto je naprostou nezbytností osobní přístup realitního poradce. 

Při nezávazné osobní schůzce, která trvá 20 minut Vám poradíme se základními kroky vedoucími k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.  

Reálné posouzení ceny nemovitosti

 

V této fázi naší spolupráce začneme odborným posouzením ceny Vaší nemovitosti. Při posuzování nejvyšší možné prodejní ceny vycházíme z pečlivé prohlídky nemovitosti spolu s porovnáním nabídkových cen a skutečně prodaných srovnatelných nemovitostí v okolí té Vaší. V této fázi zároveň vzájemně podepíšeme smlouvu o Vašem zastoupení, které nás opravňuje k prodeji nemovitosti. 

 

 

Prezentace nemovitosti 

 

Abychom dosáhli nejvyšší možné prodejní ceny, je nutné, aby prezentace Vaší nemovitosti byla na profesionální úrovni. Proto s týmem odborníků nejprve navrhneme jak Vaší nemovitost designově upravit, je-li to potřeba. K tomu slouží služba, která se příhodně nazývá homestaging. Odborníci na tuto službu Vaší nemovitost upraví, vymalují, případně dovybaví nábytkem. Díky těmto službám nemovitost získá atraktivnější vzhled, na základě kterého se daří prodat nemovitost za ceny až o stovky tisíc korun vyšší. 

 

Ať už si zvolíte homestaging či nikoli, Vaší nemovitost připravíme na focení v rámci služby, která se nazývá fotostaging. Tuto službu poskytujeme ve všech případech. Fotostaging zahrnuje drobné designové úpravy interiéru nemovitosti. 

 

A je to tady – Vaší nemovitost nafotíme a je-li to vhodné, také vyrobíme videoprohlídku, která je vždy moderována. Při videoprohlídce vyzdvihujeme přednosti nemovitosti, včetně lokality s okolními zajímavostmi. 

 

Prezentace nemovitosti pro nás vytváří známý pražský fotograf Ladislav Cibulka. 

 

 

Prodej nemovitosti 

Vaší nemovitost prodáváme za použití těchto kanálů:

 

  • Prezentace na nejsledovanějších webových portálech, především se jedná o sreality, reality idnes a další… 

  • Aktivní nákup prvních pozic Vaší nemovitosti na serveru sreality, pozice je vždy první, bez ohledu na umisťování nových nebo topování konkurenčních nemovitostí 

  • Vytvoření bookletu nemovitosti (na posouzení)

  • Využití ostatních reklamních kanálů, mezi které patří billboardy, plakáty, mhd..

  • Oslovení poptávajících klientů z interní databáze

  • Spolupráce se stavební spořitelnou Modrá pyramida a oslovení klientů této banky, kteří poptávají srovnatelnou nemovitost a již mají schválenou hypotéku na nákup nemovitosti 

  • Oslovení obchodních partnerů kupujících nemovitosti pro další pronájem 

  • Spolupráce s makléři většiny RK

 

 

Prohlídky nemovitosti

 

Prohlídky Vaší nemovitosti vedeme vždy osobně, mohou být realizovány za Vaší přítomnosti či nikoli. Pokud probíhá prohlídka bez Vaší přítomnosti, vždy Vás o této prohlídce informujeme. 

Revize elektřiny nemovitosti

 

Zajistíme pro vás revizi elektriky ve vaší nemovitosti a to díky spolupráci s firmou Česká Komunikační a.s. .

 

Velké finále

 

Gratulujeme, jsme společně ve finále.

 

Vážný kupující o Vaši nemovitost s Vámi podepíše rezervační smlouvu, která určuje termín uzavření kupní smlouvy a složí rezervační zálohu. 

 

Veškeré smlouvy a potřebné právní dokumenty pro nás vytváří renomovaná advokátní kancelář ARROWS. 

 

V rámci našich služeb je u AK ARROWS rovněž realizována advokátní úschovna finančních prostředků kupující strany. Je také možné využít úschovy Vaší advokátní kanceláře, případně kanceláře kupující strany. 

 

Po podpisu kupní smlouvy začneme pracovat na převodu všech energií na kupujícího, aby Vás to nestálo ani minutu Vašeho drahocenného času. 

 

Jsme s Vámi déle než do finále

 

Jen tak lehce se nás nezbavíte. 

Převodem prostředků za prodej Vaší nemovitosti na Váš účet a předáním nemovitosti kupující straně vše nekončí. 

 

Zbývá naše pozvání na výbornou večeři, jste přece naši klienti a musíme si Vás hýčkat.*

 

 * tato část je nepovinná a to vevýjimečných případech, kdy by Vám naše další přítomnost způsobila újmu na zdraví :) 

bottom of page