top of page

Práce v Realitní společnosti Praha 

RSP-logo-cely-napis.png

Jsme tým profesionálních realitních makléřů, připravený zajistit nejlepší péči při prodeji Vašeho bytu, domu i pozemku nejen v Praze a Středočeském kraji, ale v celé České republice. Chceme být Vašimi nejlepšími makléři a zároveň se chceme stát nejlepší realitní kanceláří, se kterou prodáte Vaší nemovitost nejvýhodněji.

Realitní společnost Praha byla založena z iniciativy realitního makléře Petra Žáčka a to z důvodu rozšíření aktivit v oblasti realit. 

 

Všichni naši makléři se drží hesla výhradně osobního přístupu k naším klientům. Z tohoto důvodu procházejí náročným výběrovým řízením, které mimo odborných znalosti prověřuje také empatii ke klientovi při řešení konkrétních obchodních případů.

 

Vzhledem k tomu, že v oblasti realit pracuje mnoho amatérů, ačkoliv tato činnost vyžaduje velkou odbornost, zakládáme si na neustálém vzdělávání.

 

Spolupracujeme pouze s prověřenými profesionály v oblasti práva, financí a stavebnictví, aby naše služby byly skutečně komplexní. Jsme přesvědčeni že kvalita realitního makléře se pozná hlavně ve chvíli, kdy v průběhu prodeje nemovitosti dojde ke komplikacím, ať už technického či lidského rozměru. Často se tak stává, že nejsme jen makléři, ale i slyšící uši a tak trochu poradci mezilidských vztahů, zvláště pokud je důvodem prodeje nemovitosti rozchod partnerů nebo dědictví.

 

Jsme skutečnými profesionály v oblasti realit a zároveň obyčejnými lidmi. Pokud nám tedy svěříte prodej Vaší nemovitosti, nesetkáte se nikdy s pocitem, že makléř je ředitelem zeměkoule a prospal celý život v knihovně.

 

Obchod s realitami je vysoce odborná a náročná disciplína, při které mohou nastat komplikace a i profesionální makléř se rozhodně může splést. Pokud taková situace nastane, scházíme se jako tým a radíme se s advokáty, případně daňovými poradci.

 

Nikdy Vás v tom nenecháme a každou záležitost, jakkoliv komplikovanou, dotáhneme do konce.

 

Přijměte prosím pozvání na kávu, kde Vám makléř zdarma poradí s Vaším prodejem nemovitosti a přesvědčte se sami, že nejdůležitější jste pro nás právě Vy!

bottom of page